GastroSoftech Sp. z o.o. jest producentem najpopularniejszych w Polsce programów dla gastronomii Gastro. Jesteśmy dystrybutorem tego oprogramowania i oferujemy usługi wdrożenia i serwisu. Zasadniczym atutem naszej firmy jest kilkunastoletnie doświadczenie i najwyższej klasy profesjonalizm we wdrażaniu rozwiązań informatycznych.

Najpopularniejsze oprogramowanie dla gastronomii w Polsce

Z programów Gastro korzysta w Polsce ponad 6000 punktów gastronomicznych i kilkadziesiąt tysięcy użytkowników. Popularność programów wynika z nowatorskiego i otwartego podejścia zespołu programistycznego do stosowania nowych technologii w gastronomii, jak i kilkunastoletniego doświadczenia.

System Gastro – nowoczesne zarządzanie lokalem gastronomicznym

System Gastro stanowi kompleksowe rozwiązanie do prowadzenia sprzedaży, rozliczenia oraz kontroli utargów, magazynów i kalkulacji w gastronomii. Programy wchodzące w skład systemu:
◾Gastro POS jest samodzielnym programem sprzedaży kelnerskiej i barmańskiej na ekranach dotykowych, program powstał w celu wyeliminowania ograniczeń funkcjonalnych, jakie stwarzało posługiwanie się na stanowisku kelnerskim/barmańskim kasą fiskalną;
◾Gastro SZEF prowadzi gospodarkę magazynową firmy w oparciu o dokumenty magazynowe oraz sprzedaż zrealizowaną na stanowiskach kelnerskich, tworzy wszechstronne raporty i zestawienia.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.