Logo InsoftO firmie Insoft.

Firma Insoft jest wiodącym producentem oprogramowania dla systemów sprzedaży detalicznej, zarówno pojedynczych marketów jak i sieci sprzedaży dzięki produktowi o nazwie Konsola Kupca.

Od 1991 roku firma wspomaga działalność handlową sklepów, tworząc niezawodne i proste w obsłudze programy zorientowane na branżę retail a dodatkowo przystępne cenowo.

Wielkim atutem producenta jest tworzenie programów w ścisłej współpracy z Klientami i Partnerami handlowymi.

Programy firmy Insoft są bardzo popularne na rynku, czego potwierdzeniem jest ponad 21 tysięcy sklepów oraz ponad 500 sieci detalicznych z różnych branż.

Flagowym produktem firmy jest program PC-Market. Jest to stabilne oprogramowanie dla sklepu i sieci sklepów, pozwalające zwiększyć sprzedaż, zaoszczędzić czas i uprościć zarządzanie handlem.

Oprogramowanie PC-Market korzysta z nowoczesnych i niezawodnych technologii informatycznych. Firma posiada m.in. autoryzacje IBM Advanced Business Partner oraz Microsoft Gold Certified Partner.

mall

Szczególną wagę firma przykłada do jakości i stabilności programu. Od 2003 roku firma Insoft posiada certyfikat ISO 9001 nadany przez TÜV Nord Polska.

Dla potrzeb dotacji UE Insoft posiada akredytację PARP na usługi IT.

Poznaj bliżej firmę Insoft: