Sage Symfonia
Sage Symfonia

Firma Sage kilka lat temu kupiła dużego polskiego producenta oprogramowania firmę Matrix ufając, że oprogramowanie tworzone przez niego jest nowoczesne i rozwojowe. Wygląda że podjęli dobrą decyzję. Oprogramowanie z serii Symfonia rozwija się dynamicznie i nowocześnie.

Sage na świecie

Sage jest trzecim największym dostawcą rozwiązań ERP dla biznesu na świecie.*

Grupa Sage (Sage Group plc) jest także światowym liderem wśród dostawców rozwiązań wspomagających zarządzanie, głównie dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Firma została założona w 1981 roku i jest notowana na Londyńskiej Giełdzie (LSE) od 1989 roku. Posiada 6,3 mln klientów oraz ponad 13 400 pracowników na całym świecie.

Działa w ponad 24 krajach, na terenie Europy, Ameryki Północnej, Południowej Afryki, Australii oraz w Indiach i w Chinach.

* Źródło: Gartner Market Share: ERP, Software Worldwide, 2009 na podstawie całkowitych przychodów z oprogramowania w 2009 roku.

Sage w Polsce

Jest wiodącym w naszym kraju producentem oprogramowania do zarządzania firmami.

Od kilkunastu lat dostarcza polskim menedżerom i przedsiębiorcom rozwiązania ułatwiające zarówno prowadzenie działalności gospodarczej, jak i kierowanie większymi spółkami. Wspiera i doradza Klientom, by ułatwić im skuteczne prowadzenie biznesu. Rozwiązania kierowane do firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw bez względu na branże, w jakich działają oraz ich formę prawną. Kilkanaście lat doświadczenia, sprawdzone produkty oraz przynależność do wiarygodnej międzynarodowej organizacji, jaką jest Grupa Sage, daje Klientom gwarancję współpracy ze stabilnym partnerem, o silnej pozycji rynkowej.